PEJOVIĆ: DF sinonim za javašluk, Mojkovac nastavlja pobjednički

Odbornički kandidat Demokratske partije socijalista Mojkovac Dejan Pejović oglasio se saopštenjem povodom navoda DF-a poručujuči im da su sinonim za javašluk.

PEJOVIĆ: DF sinonim za javašluk, Mojkovac nastavlja pobjednički
FOTO: PinkM

Saopštenje prenosimo u cjelosti:

Radujem se lično još jednoj izjavi predstavnika političkog subjekta, koji je češće učesnik sudskih nego izbornih procesa. Politički sam  motivisan da uputim mojim Mojkovčanima dvije poruke i da ih podsjetim na važne činjenice kada je izdajnički i četnički pokret u pitanju.

Spočitavaju nam kako smo ovih dana ugostili premijera Crne Gore Duška Markovića i kako sa takvim ljudima, poput predsjednika Vlade, razgovaramo o razvoju našeg  grada. Mojkovčanima i Mojkovčankama služi na čast i ponos da ugoste svog premijera i da sa njim razgovaraju o šansama za razvoj sjevera i kvalitetnijem prostoru za mlade.

front sputnik
Pejović: DF sinonim za javašluk (Foto: Sputnik)

A, Vi gospodo?! Sa kakvim prijedlozima izlazite pred građane? Da li je “besplatno cijepanje drva” vrhunac vašeg društvenog angažmana ili je to još jedan način kako da prekratite vama svojstvenu dokonost koja vam je svima zajednička. Cijenićemo vaš učinak, 26. uveče, na prebrojavanju pobjedničkih listića za naš Mojkovac!

Takođe, želim da poručim mojkovačkim domaćinima, da lažne optužbe, klevete na račun uglednih ljudi sa naše liste iznosi ona grupacija, čija lista posjeduje više dosijea nego skupljenih potpisa podrške! Ljudi u vrhu izdajničke i podijeljene liste važe više za društvene izgrednike, nego li politički kompetentne da vode naš grad!

mojkovac-2-a
Pejović: Mojkovac nastavlja pobjednički (Foto: Wikipedia)

Opominju nas oni, koji bi htjeli da se sa zagrljenom opštinskom otpremninom, na račun izbora vrate u lokalnu administraciju. Građani Mojkovca im neće dozvoliti takvu prevaru!

Njih okuplja izdaja, a zbog  akve neljudske misije moraće odgovarati na optuženičkim klupama. Za razliku od njih, nas spaja ideja za demokratsku i evropsku Crnu Goru, jedinstvo da naš grad razvijamo i da mladi budu okosnica svih naših uspjeha! Nikad nijesmo izdali Crnu Goru, nikad nećemo izdati ni vas dragi Mojkovčani. Neka nam je srećna pobjeda 26. novembra!

AUTOR: PinkM

POVEZANI ČLANCI

Responsive Menu Clicked Image