EURO: MAĐARSKA vs PORTUGAL LIVE KRAJ. 3:3

Pratite prenos na PINK M

EURO: MAĐARSKA vs PORTUGAL     LIVE              KRAJ.        3:3

KRAJ U LYONNAISU – MAĐARSKA vs PORTUGAL   3:3  U OVOJ GRUPI ISLAND JE SAVLADAO AUSTRIJU  2:1

1. MAĐARSKA      5 BODOVA
  2. 2. ISLAND         5 BODOVA
  3. PORTUGAL       3 BODA
  4. AUSTRIJA         1 BOD

88 min: Slobodan udarac za Portugal – Ronaldo neprecizan iz desetog šuta ka golu Mađarske

85 min: Ronaldo je pokušao sa 30 tak metara ali je bio neprecizan

81 min: Slobodan udarac za Portugal, oboren je Quaresma. Nema opasnosti za gol Mašarske

77 min: Kakav dribling Quaresme ali i neprecizan udarac, PORTUGAL JE U POTPUNOJ OFANZIVI

76 min: Opet prilika za Ronalda i opet je bio neprecizan

72 min: Opet je probao Ronaldo glacom – bio je neprecizan a dobro mu je ubacio loptu Nani

Szalai je pogodio prečku

RONALDO SLAVLJE
Ključevi pobjede u njegovim su rukama – Ronaldo je dao drugi gol UEFA

RONALDO JE POSTIGAO 60 GOL U DRESU REPREZENTACIJE

62 min: GOOOOOLLLLL!!!!! Ronaldo na centaršut Quaresme koji je tek ušao u igru

MADJARSKA SLAVLJE
Opet vode – Mađarska UEFA

55 min: GOOOOOOOLLLLL!!!! Oet Mađarska vodi i opet je strijelac Dzsudzsak, sada je Nani skrenuo loptu-

CRISTIANO RONALDO POSTAO JE PRVI IGRAČ KOJI JE DAO GOL NA ČETIRI EVROPSKA PRVENSTVA

52 min: Kakvu je šansu imao Nani – kasnio je na pet metara na centaršut Joao Maria

RONALDO GOL
Konačno – Ronaldo je izjednačio UEFA

49 min: Još jednu priliku imali su Mađari preko Lovrencicza a na drugoj strani GOOOOLLLLL!!!!!! Ronaldo je konačno proradio   2:2 – centrirao je Joao Mario

DZUDZAK GOL
Gol za novo vodjstvo – Dzsudzsak UEFA

46 min: Počelo je drugo poluvrijeme  – slobodan udarac za Mađarsku izvodi Dzsudsak GOOOLLL!!!!! 2:1 za Mađarsku, lopta je u zidu pogodila Gomesa i prevarila golmana Patricia

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

45 min: Gomes je šutirao dobro ali pravo u Kiralya

NANI GOL
Vratio je nadu Portugalu – Nani je savladao Kiralya UEFA

42 min: GOOOOOLLLLL!!!! 1:1 Nani je bio strijelac za izjednačenje

40 min: Osmi korner za Portugal……prošao je kao prethodnih sedam. U kontri je Szalai imao priliku ali je spasio Pepe. Treći korner za Mađarsku bez prilike za gol – opet je pokušao Gera.

37 min: Novi, sedmi korner za Portugal – opet Kiraly

34 min: Gera žuti karton – slobodan udarac za Portugal. Ronaldo je opet neprecizan

DOSTA RASTRZANA IGRA U NASTAVKU

KIRALY BRANI
Veteran je nesavladiv – Gabor Kiraly UEFA

28 min: Juhasz je zapisan – Ronaldo je šutirao ali je Kiraly bio odličan

23 min: Ronaldo je pogodio živi zid nakon slobodnog udarca – nije bilo problema za Kiralya

U ISTOM TRENUTKU I ISLAND JE POVEO PROTIV AUSTRIJE – BODVARSSON JE STRIJELAC

GERA GOL UEFA
Mađarska vodi – Zoltan Gera UEFA

19 min: Drugi korner za Mađarsku poslije dobre kontre – GOOOOLLLLL   1:0 Gera je strijelac

17 min.: Četvrti korner za Portugal – opet se Mađarska dobro odbranila

15 min: Mađarska je uspostavila ravnotežu igre a Portugal ima još jedan slobodan udarac. Guzmicz žuti karton

11 min.: Korner za Portugal, treći – Juhas je izbacio, nema opasnosti po gol Kiralya.

04 min.: Otvorena igra sa obje strane, Portugal je bolje počeo – uostalom treba im pobjeda. Posrtugal je već imao dva kornera, Mađarska jedan

SASTAVI

MAĐARSKA: Király, Lang, Guzmics – Juhász, Korhut, Gera – Pintér, Dzsudzsák – Elek – Lovrencsics, Szalai

PORTUGAL: Rui Patrício, Vierinha, Pepe – Carvalho, Eliseu, Gomes – Wiliam – Moutinho – Joao Mario, Ronaldo – Nani

AUTOR: PINK M, Igor Ćulafić